Yritystiedot

Jalotakan tehdas sijaitsee Kotkassa.

Osoite Jalotakka Oy
Kangaskatu 1
48600, Kotka
 
Puhelin 050-3782974
Yhteyshenkilö Niko Muurinen
Sähköposti niko.muurinen@jalotakka.com

 

JALOTAKAN TOIMIPISTEET

KOTKA

KOUVOLA

LAHTI

588a6758d06f6719692a2d22 Kangaskatu 1, 48600 Kotka

phone 010 2394 770

27630 info(at)jalotakka.com

jalotakka.fi kauppa.jalotakka.fi

588a6758d06f6719692a2d22 Katajaharjuntie 4, 45720 Kuusankoski

phone 020 7636 612

27630 info(at)jalotakka.com

jalotakka.fi kauppa.jalotakka.fi

588a6758d06f6719692a2d22 Laatukatu 13, 15680 Lahti

phone 010 2394 780

27630 info(at)jalotakka.com

jalotakka.fi kauppa.jalotakka.fi

 

HENKILÖSTÖ

 

Antti Muurinen
Mikko Muurinen
 
Toimitusjohtaja Tuotantojohtaja  

Puh. +358 40 553 8172

antti.muurinen@jalotakka.com

Takat, Grillit, Huvimajat ym.

Puh. +358 40 553 8574

mikko.muurinen@jalotakka.com

Tuotanto, hormien tekniset tiedot.

 

 

 

Jarmo Lonka
Mikko Korhonen
Miika Eksymä
Myyntiedustaja, asentaja Aluemyyntipäällikkö Aluemyyntipäällikkö

Puh. +358 40 591 9433

jarmo.lonka@jalotakka.com

Pihatuotteet, myynti ja neuvonta.

Puh. +358 50 439 4782

mikko.korhonen@jalotakka.com

Itä-, Keski-, ja Kaakkois-Suomi

Puh. 0400 687624

info@takkakuusamo.fi

Pohjois-Suomi 

     
     
Toni Vihreäluoto
Teija Muurinen
Niko Muurinen
Tilaukset, asiakaspalvelu ja neuvonta Laskutus ja asiakaspalvelu Tilaukset, asiakaspalvelu, myynti ja markkinointi

Puh. 0102 394 775

toni.vihrealuoto@jalotakka.com

Puh. 0102  394 771

teija.muurinen@jalotakka.com

Puh. 050 378 2974

niko.muurinen@jalotakka.com

     
     
Nina Jämsen
Sari Laakso
Ari Nieminen
Laskutus ja asiakaspalvelu Myymälävastaava, Kouvola Myymälävastaava, Lahti

Puh. 0102  394 776

nina.jamsen@jalotakka.com

Puh. +358 45 120 5863,  0102  394 785

sari.laakso@jalotakka.com

Puh. 0102  394 780

gsm. 0400-491 632

ari.nieminen@jalotakka.com

 


Klarna Checkout
-kauppiaan tiedot